Patriota

Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!


#1 2009-07-16 22:55:08

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Na serwisie Youtube.pl jest wiele poruszających filmów o treści Patriotycznej. Ale jest również wiele takich, które każdy nazywający się Patriotą powinien bezwzględnie zwalczać. W świecie cenzury jedno za jedno "nieodpowiednie" słowo można słono przepłacić. Jak się okazuje- coraz częściej w kraju, którego ustrój nazywa się DEMOKRACJA. Użytkownicy Youtuba z pewnością kojarzą nick Crusadera (osławionego stworzeniem filmiku do piosenki zespołu "Sabaton" 40:1 opowiadającego o męstwie polskiego piechura pod Wizną w 1939 roku, słusznie nazwaną "Polskimi Termopilami") niestrudzenie broniącego swych ideałów, konserwatysty w każdym calu. Jego konto było nieustannie blokowane przez Administrację  Youtuba, za odważne stwierdzenia. W pewnym momencie zostało zbanowane. Dzielny Crusader nie poddawał się, tworzył kolejne konta, które również były blokowane. Nie pomogły jego osobiste apelacje, ani wstawiennictwo wielu Youtubowiczów, Administracja była nieugięta. Crusader ma teraz 18 lat, stworzył już swoją własną stronę, na której póki co bez przeszkód działa. Życzę mu jak najlepiej, bo takich ludzi jest już coraz mniej.

Husaria, Legendarna Polska Jazda- Mój pierwszy filmik. Słaby jakosciowo, dopiero się uczyłem. Wielka czcionka, błędy ortograficzne Ale myślę, że da się znieść.




Amatorski filmik przedstawiający historię polskiej elitarnej jednostki konnej- husarii. W filmiku przedstawiona jest historia tej jednostki, jej ewolucja poprzez wieki, począwszy od XVI skończywszy na XVIII wieku. Film urozmaica ciekawa ścieżka dźwiękowa


Zdjęcia: google.pl/grafika
Muzyka: mp3.teledyski.info
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości: Marcin9406


Marszałek Piłsudski



Film przedstawia barwną historię jednego z najwybitniejszych Polaków- Józefa Piłsudskiego...
Film urozmaicają unikatowe zdjęcia, wyjątkowe cytaty z życia Marszałka i jego najbliższego otoczenia oraz pasująca do charakteru filmu ścieżka dźwiękowa..


Był to niezwykły człowiek, który swoje życie poświęcił da Ojczyzny.
Wielu ludzi bezpodstawnie oczernia Marszałka...Ten film powstał by podnieść na duchu tych, którzy wiedzą, kim był ten wielki człowiek, uparcie bronią swego stanowiska, poczynań Marszałka i wiedzą jakie zasługi wyświadczył dla Ojczyzny, oraz dla tych, którzy rozpowszechniają błędne racje i mniemania na temat Marszałka- jako prawdziwą opowieść o jego życiu.
Po to powstał ten film....


Zdjęcia: google.pl/grafika
Muzyka: mp3.teledyski.info
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406


Powstanie straconych szans



Film przedstawia przebieg powstania listopadowego, określanego mianem "powstania straconych szans" stąd tez i tytuł filmu. Materiał urozmaicają unikatowe zdjęcia oraz ciekawa ścieżka filmowa. Polecam i zapraszam do oglądania, oceniania oraz komentowania


Powstanie listopadowe było pierwszym zrywem narodowym, w którym już na początku dysponowaliśmy dobrze zorganizowaną armią, jedną z najlepszych kadr dowódczych, w większości szkoły napoleońskiej. Na dodatek Cesarstwo Rosyjskie nie było w tym okresie w najlepszej sytuacji politycznej. Rosja uwikłana była w wojnę z Turcją, co znacznie uszczuplało jej siły zdolne do stłumienia ewentualnego powstania, zaś wojska, które miały za zadanie spacyfikować zryw narodowy, przez kilkoma tygodniami wróciły właśnie z Kaukazu, gdzie toczyły krwawe boje w obronie Azerbejdżanu przed Persami. Można więc przypuszczać, że gdyby powstanie wybuchło kilka miesięcy wcześniej (kiedy rosyjskie wojska stacjonujące na tych terenach były naprawdę słabe) powstanie zakończyło by się sukcesem, kto wie, może zagwarantowało by Polsce niepodległość...


Zdjęcia: google.pl/grafika
Muzyka: mp3.teledyski.info
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406


Polska, nasza Ojczyzna




Tak wiele osób narzeka, że nastały trudne czasy, nie potrafiąc dostrzec piękna naszej Ojczyzny, nie potrafiąc cieszyć się każdym dniem i być dumnym, że może się mieszkać w tak pasjonującym kraju jak Polska. Tak wiele osób wyjeżdża za granicę na ferie, na wakacje, a przecież w Polsce jest tyle pięknych miejsc, zarówno te znane, jak i te czekające na odkrycie. Zielone łąki, kolorowe kwiaty, malownicze doliny, wąwozy, przepaście, zapierające dech w piersi łańcuchy górskie- to wszystko to tylko część naszej Ojczyzny. Reszta tkwi w otaczającym nas świecie. Czasem trzeba jedynie trochę chęci na odkrycie tego piękna.


Zdjęcia: google.pl/grafika
Muzyka: mp3.teledyski.info
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406


Wrzesień'39




"Wrzesień '39" jest opowieścią o Polsce walczącej. Ten materiał nie jest i nie ma być historycznym, bo na to trzeba więcej czasu, wiedzy oraz materiałów...
Ma on być "ku pokrzepieniu serc" i mam nadzieję, że takim będzie oceniany. To opowieść o Polsce walczącej i ginącej w ogniu walki. To opowieść o bohaterach tej tragicznej wojny, o jej skutkach i konsekwencjach. To opowieść o biernej postawie naszych "sojuszników"...

Innym, może i nawet ważniejszym celem tego filmiku jest uświadomienie, iż walczyliśmy nie tylko z Niemcami- walczyliśmy również z Sowietami. Dwie granice, dwa fronty, dwie ideologie, ale ten sam żołnierz polski muszący bronić granic swej Ojczyzny, ta sama śmierć w imię wyższego celu i te same represje go czekające...

Już niemal tradycją jest, iż za wzór żołnierskiego honoru i heroizmu przytacza się Westerplatte. Ten materiał ma dowieść, iż każdy żołnierz na każdym posterunku- czy to na Westerplatte, czy o Lwów bił się tak samo dzielnie, z takim samym poświęceniem, za takie same ideały i wartości w II RP wpajane- miłość do Ojczyzny, honor i bohaterstwo. To wszystko czyniło z żołnierzy polskich silnych nie tyle orężem, co duchem. Byliśmy wiernymi sojusznikami zarówno mocarstw zachodnich, jak i ZSRR. To Polacy walczyli na wszystkich frontach. Od Lenino na wschodzie, aż po Berlin na zachodzie. od Narviku na północy, po Tobruk na południu...Walczyli i ginęli. W "naszej wojnie", na "naszym froncie", za "naszą sprawę" ....

Czas i historia pokazały, że żołnierzy zamiast chwały i laurów czekały w Ojczyźnie prześladowania. W komunistycznej Ojczyźnie, gdzie na rozkaz "towarzysza Stalina" Polak Polakowi gotów był strzelić w głowę...Ale to już inna historia...

Zdjęcia: google.pl/grafika
Muzyka: mp3.teledyski.info
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406

I....najnowszy, Pod Sztandarem Rzeczpospospolitej




Ten film na przykładzie Pana Wołodyjowskiego obrazuje poświęcenie żołnierza polskiego, ale i zwykłego Polaka, w nieustannej walce i byt i bezpieczeństwo Ojczyzny począwszy na wojach Mieszka, skończywszy na "Hubalczykach"....
Ten film pokazuje, że ci ludzie gotowi byli do największych poświęceń w imię wyższego celu- Niepodległości Rzeczpospolitej....Z tą myślą biliśmy Niemców pod Cedynią, Niemczą, Grunwaldem, z tą myślą biliśmy Rosjan pod Pskowem, Kłuszynem, Cudnowem...Z tą myślą broniliśmy wschodnich rubieży przez hordami mongolskimi, przez Islamem niesionym przez Turków- byliśmy "przedmurzem chrześcijaństwa". Ale sami często uwikłani w wewnętrzne spory, często bezsensowne, nie potrafiliśmy skutecznie obronić Ojczyzny przez czyhającym na każdym kroku nieprzyjacielem....Ale wtedy zawsze znajdował się taki Wołodyjowski, który przysięgał na wszystkie świętości, że obroni, że dotrwa, że wytrzyma- taka pomoc najczęściej nie nadchodziła, a zrozpaczony patriota poświęcał swe życie- ktoś powie- bez sensu. A ja powiem: Nie! On poświęcił swe życie w imię Rzeczpospolitej! Zrobiłbyś to?! Jego przykład nieustępliwości i największej ofiary dał do myślenia innym, najczęściej kończyło się to wielkim zrywem niepodległościowym i manifestacją patriotyczną....On poświęcił życie, by inni żyć mogli. W Polsce i dla Polski. Żeby Jej służyli i godnie Ją na zewnątrz reprezentowali...
A dzisiaj? Ilu Polaków stanęłoby w obronie Ojczyzny? Ilu Polaków gotowych by było do jakichkolwiek poświęceń? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi, bo tylko kryzys, załamanie, budzi w ludziach wewnętrzny patriotyzm, piękną i szlachetną cechę, w prostocie której tkwi ów całe piękno...
Ale nie brudźmy tej pięknej cechy szowinizmem, rasizmem, antysemityzmem, ani żadnymi innymi radykalnymi ruchami...Po prostu kochajmy Polskę taką, jaka jest- z Jej wadami, ale też i z cechami.
Bo to piękna Rzecz...Rzecz Pospolita...Wszystkich nas razem, ale i każdego z osobna...Dobro wspólne. Ale umiejmy ten ogromny i odpowiedzialny przywilej właściwie wykorzystać...



Muzyka: mp3.teledyski.info
Wideo: fragmenty 2 części "Pana Wołodyjowskiego"
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406

PS. Film po raz pierwszy oglądany jest w kiepskiej jakości, radzę oglądnąć po raz drugi, już w o niebo lepszej jakości

Na Youtubie miałem jeszcze jeden swój filmik, o Janie Pawle II z niewiadomych przyczyn usunięty. Powstał on w 4 rocznicę śmierci Jana Pawła II- 2 kwietnia 2009 roku.
Póki co mam zepsutą kartę dźwiękową w komputerze, a bez dźwięku filmy tak nie trafiają do ludzi. Muzyka nadaje właściwy charakter filmom, podkreśla ich przesłanie. Za kilka dni, kiedy będę mial nową kartę, z chęcia przystąpię do tworzenia nowych filmów. W planie mam zrobić materiał o Westerplatte, o Kresach Rzeczpospolitej. Pomysłów jest wiele. Tylko nie zawsze mam wenę i inwencję, a to niezbędnie do zrobienia nawet przeciętnego filmu. Dziękuję za obejrzenie, zainteresowanie zawsze sprawia niekłamaną satysfakcję i radość autorom


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#2 2009-07-18 18:50:44

kolos200

Młody Patriota

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Piękne filmiki, ja także zapraszam na mój kanał. Nick taki jak tu: kolos200.

PS. O Kresach mówisz? Mój wuj mieszkał w Stołpcach (woj. nowogródzkie). Po zajęciu miejscowości przez Sowietów, był w niewoli, potem w Armii Andersa.

Jeśli interesuje Cię ten temat to kup magazyn "Inne Oblicza Historii:, tam jest wywiad o stosunkach polsko-żydowskich na Kresach, przed i w trakcie wojny.

Offline

 

#3 2009-07-18 20:05:03

LSD

Moderator

9075647
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Martin406, Możesz podać adres strony tego Crusadera? Dziekuje:)

Ostatnio edytowany przez LSD (2009-07-18 21:29:20)


Przez cierpienie do gwiazd

Offline

 

#4 2009-07-18 20:07:00

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Oczywiście http://crusadenr.com


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#5 2009-07-19 19:31:11

LadyStoria

Młody Patriota

Skąd: Pozanań
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Filmy świetne

Jeżeli chodzi o mnie w szczególności - jeśli już mowa o Kresach - zapraszam do obejrzenia filmiku o Rzezi Wołyńskiej. Niestety bez dźwięku - został wyłączony przez YouTube... Mimo to mam nadzieję, że sam przekaz nie został zatracony:



Rzeź Wołyńska - Zapomniane ludobójstwo. Filmik powstał w 66 rocznicę rzezi. Podejrzewam, że treść nie wymaga większego komentarza.

Do obejrzenia reszty filmików zapraszam na kanał : LadyStoria


"Dla ciebie Polsko i dla Twej chwały!"

Offline

 

#6 2009-08-08 18:34:52

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Rewelacyjny film, zresztą jak wszystkie Twojego autorstwa. Szczególnie wzruszył mnie film pt. "W hołdzie poległym" Jako 11 umieszczam go w liście ulubionych...


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#7 2009-08-13 09:57:14

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Udało się Po długich staraniach wreszcie udało mi sie zapisać film



Film opowiada historię Powstania Warszawskiego. Dziś wzbudza ono wiele kontrowersji. Był to wielki zryw okupiony jeszcze większymi ofiarami, ofiarami życia ludzi, którzy chwytając w dłoń karabin, szli na barykadę, by bronić rzeczy świętej, rzeczy bezcennej- Ojczyzny, przed zniewagami i pogardą, przed zbrodniczą ideą nazizmu, cofającą się w obliczu drugiej, może jeszcze straszliwszej idei- komunizmu. Pośród niemieckiego esesmana, pośród ruskiego sołdata, stanął na straży wolności polski żołnierz. I gotów był umrzeć nie za Stalina, nie za Hitlera, ale za Ojczyznę. Z własnej woli, nie z przymusu, nie z zastraszenia. Polski żołnierz, harcerz, nauczyciel, emeryt, chory i każdy inny mieszkaniec Warszawy, bez względu na profesję, każdy stanął do walki. Oni pamiętali Wrzesień'39, oni pamiętali Katyń'40. Oni wiedzieli za co giną i był to dla nich zaszczyt. To właśnie oni poświęcili najwięcej- własne życie. Dlaczego więc dziś tego nie potrafimy uszanować, tylko trwamy w bezowocnych sporach na temat Powstania? My nic nie poświęciliśmy, my nie potrafimy sobie wyobrazić piekła wojny, jakże więc możemy osądzać Powstanie? Żaden film nie odda w pełni tragizmu tamtych dni, ale może chociaż nieco go przybliżyć. To jest powołanie tego filmu....

Muzyka: mp3.teledyski.info
Wideo: Kroniki Powstania Warszawskiego, wykorzystane przez Discovery w filmie "Powstanie Warszawskie 1944"
Tekst: Marcin9406
Kompozycja całości:Marcin9406


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#8 2010-02-05 17:48:32

 krzysiek0794

Młody Patriota

Zarejestrowany: 2010-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Marcinie bardzo ciekawe filmy.
Najbardziej podobał  mi się filmik pt.: "Polska nasza Ojczyzna"

Offline

 

#9 2010-02-23 14:38:26

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

Po długim czasie od poprzedniego materiału wrzuciłem na YT kolejny film, podsumowujący moja roczną twórczość

POWSTANIE 1863



Film ten jest ukoronowaniem mojej rocznej twórczości na Youtube. Dedykuję go wszystkim Patriotom na YT, wszystkim którzy subskrybują moje filmy i wszystkim moim przyjaciołom z YT. Dziękuję za słowa uznania, czasem krytyki, dziękuję za wszystkie rozmowy tutaj przeprowadzone, dziękuję za komentarze i oceny....

********************************
Od dawna chciałem wrzucić o Powstaniu Styczniowym. Często mówi się o nim, że było ono bezsensowne, że krwawiąca Polska nie mogla sobie pozwolić na kolejny zryw. Ja myślę, że my, żyjący w Polsce wolnej jako tako, nie jesteśmy w stanie zrozumieć, co kotłowało się w sercach i umysłach ludzi żyjących w tamtym tragicznym czasie...Nie mamy prawa oceniać ich z naszej perspektywy, a żadna opinia przez nas wystawiona o tamtych czasach NIGDY nie będzie w pełni obiektywna. Zwieńczeniem filmu jest dialog rosyjskiego barona-porucznika z polskim pułkownikiem- dowódcą jednego z powstańczych oddziałów. Myślę, że ten fragment fantastycznie oddaje nastroje ludzi tamtych dni...

Czas, w którym wybuchło Powstanie Styczniowe był rzeczywiście niedogodny. 22 styczeń 1863- tego dnia polscy partyzanci (sądzę, że śmiało można ich już tak nazwać) napadają na kilkaset wiosek, miast i garnizonów w Królestwie Polskim. Większość ataków zostaje odparta, jednak powstańcy nie zostają pokonani, ani rozbici. W Powstaniu tym stosujemy jedyną słuszną, jak się później okaże, taktykę- unikania otwartej walki, a wciągania przeciwnika w zasadzki, pułapki, atakowanie wroga z ukrycia, co bardzo dobrze jest pokazane we fragmencie filmu.

Powstanie trwało aż rok TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki niezłomnej postawie ostatniego dyktatora tegoż tragicznego zrywu, Romualda Traugutta, Polaka,pułkownika wojsk carskich, który przeszedł na polską stronę uważając, że jego obowiązkiem jest pomóc ginącej w ogniu walki Ojczyźnie. To jest przykład bezgranicznego poświęcenia się wyższej sprawie. Człowiek, który był nagradzany osobiście przez cesarzy rosyjskich, mający opinię doskonałego dowódcy, organizatora i odważnego żołnierza, mający przed sobą perspektywę awansu do stopnia generała, może nawet wyżej, przekreśla to wszystko wstępując do jednego z oddziałów....Kto z nas zdobyłby się na taki czyn? Polsce potrzeba takich "Trauguttów" przedkładających dobro Ojczyzny nad prywatę...




Muzyka: Waters of Irrawaddy, Age Of Conan STR Connans Valey, chevaliers de sangreal, gortoz a ran - j'attends

Wideo: Fragmenty wspaniałego filmu "Szwadron" J.Machulskiego

Kompozycja całości mojego autorstwa
Za pomoc w zapisaniu filmu filmu dziękuję: Kubie0994


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#10 2010-04-16 21:15:27

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Re: Moje Filmy na serwisie Youtube.pl

KATYŃ 1940-2010




Kilka dni temu byliśmy świadkami tragicznych wydarzeń...byliśmy
świadkami historii, która bywa piękna lub okrutna...Wydarzenia z 10
kwietnia zapisały się czarną kartą w historii nie tylko Polski, ale
też Świata. Wszak w nowożytnej historii świata nie było takiej
tragedii, kiedy w jednej sekundzie giną najwyżsi urzędnicy państwowi,
ginie Prezydent z małżonką, dwóch wicemarszałków sejmu, senatu,
kilkunastu parlamentarzystów, kilku ministrów, dowódcy wszystkich
rodzajów sił zbrojnych, biskupi, kapłani, kombatanci i przedstawiciele
rodzin katyńskich...
Ta katastrofa odcisnęła na nas tragiczne piętno...I nadal będzie je
odciskać.
Kwiecień jest bardzo nieszczęśliwym miesiącem...Jednak teraz oczy
świata zwrócone są na Polskę- na dalszy plan schodzi wojna domowa w
Kirgizji, zamieszki w Tajlandii, wielka powódź w Brazylii
Świat zapiera dech i próbuje ułożyć myśli, usiłuje zapanować nad
emocjami i złożyć choć parę zdań, oddać tragizm w jak najszczerszy
sposób...To jest chwila, kiedy ludzie są autentyczni i szczerzy. To jest
ta jedna chwila, kiedy ludzie stają ponad podziałami i rzeczywiście się
jednoczą...Tylko od nas zależy jak długą będzie ta chwila i czy
wyciągniemy wnioski z tej katastrofy. Bo przecież tylu znamienitych ludzi
nie ginie bez sensu. Nikt mnie nie przekona, że przypadkiem była śmierć
elity, śmierć nieopodal Katynia w 70. rocznicę Katynia.
Wtedy zginęło 4,5 tys oficerów, tylko dlatego, że byli Polakami.
Zginęli, bo Stalin wiedział, że oni będą pierwszymi, którzy
sprzeciwią się powstaniu Polski Ludowej, że staną do walki w obronie
niezależności Rzeczypospolitej i, jeśli będzie trzeba, oddadzą życie
za swą Ojczyznę. Dlatego zdecydował się na skazanie ich na zagładę w
tak bestialski sposób.
Teraz ginie 96 osób, znacznie mniej niż wtedy. Jest to również elita,
tak jak wtedy. Jest to również 10 kwietnia, tak jak wtedy. i wreszcie,
ludzie Ci giną na posterunku, giną reprezentując Polskę i Polaków, tak
jak wtedy
W 1940 roku przestrzelono Polsce czaszkę, w 2010 roku utrącono Polsce
kark. Ile jeszcze Polska może znieść?
Ile jeszcze istnień ludzkich musi zostać poświęconych, byśmy
otrząsnęli się z egoizmu, znieczulicy, fałszu i obłudy...Niech te
'narodowe rekolekcje' przyniosą jakiś głębszy i długotrwały
sukces...Niech zapoczątkują odrodzenie moralne naszego narodu.
Tak wiele słów napisałem, może nieco naiwnych, ale przecież
NADZIEJA UMIERA OSTATNIA


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 
Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margofun.pun.pl www.sforaastarte.pun.pl www.czarnyodyniec.pun.pl www.draw.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl