Patriota

Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!


  • Index
  •  » Rozrywka
  •  » Kabaret Pod Wyrwigroszem w obronie "TW Bolka"

#1 2009-07-16 18:57:39

 Martin406

Administrator

4466133
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 118
Punktów :   

Kabaret Pod Wyrwigroszem w obronie "TW Bolka"

Dość niedawno oglądałem ciekawy skecz Kabaretu pod Wyrwigroszem parodiujący książkę S.Cenckiewicza i P.Gontarczyka "SB a Lech Wałęsa". Cięte riposty, luźny język, każdy może zrozumieć. A najbardziej powaliły mnie dwa stwierdzenia:

(...)-a ty wiesz, co to jest IPN?
-IPN? ?No pewnie! Kto by tego nie wiedział!
- No to powiedz, co to jest ten IPN.
- Instytut Paranoi Nieuleczalnej (...)

To jest chyba najlepszy z tych kawałków. Dobre jest też końcowe podsumowanie skeczu Zapraszam do oglądania:


"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę grubą napiszesz, wciąż będziesz mieć w głowie tą samą pustkę i ciszę"

Offline

 

#2 2009-08-23 11:42:16

LSD

Moderator

9075647
Call me!
Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Kabaret Pod Wyrwigroszem w obronie "TW Bolka"

Wiele kabaretów jednak przedstawia opłakany, wręcz infantylny poziom. Wczoraj udało mi sie obejrzec część festiwalu Top Trendy (część, bo w końcu nie wytrzymałam o odeszłam od tv) i niektóre skecze mnie aż przeraziły. Były nudne, tworzone jakby na sile i bez przemyslenia. Jakby społeczeństwo mialo naprawdę niski poziom. Inteligentne żarty zastąpilo... ciumkanie


Przez cierpienie do gwiazd

Offline

 
  • Index
  •  » Rozrywka
  •  » Kabaret Pod Wyrwigroszem w obronie "TW Bolka"
Wybory tuż tuż! Poznaj kandydatów, ciekawostki z kampanii wyborczej, wyraź swoją opinię, zagłosuj na swojego faworyta! Dziel się spostrzeżeniami na temat kampanii, kandydatów, rozmawiaj o ich postulatach i poglądach- wyraź swoje zdanie i poznaj zdanie innych. Tylko u nas! W jedynym forum, które na taką skalę umożliwia internaucie wyrażenie swojej opinii i umożliwia poznanie programu wyborczego wszystkich kandydatów na Prezydenta Polski w latach 2010-2015. Zarejestruj się i dołącz do grona forumowiczów! To tylko minuta!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trojporozumienie.pun.pl www.oazaczermna2007.pun.pl www.wol.pun.pl www.dbpoland.pun.pl www.klanlegends.pun.pl